• SPID

• Zapraszamy do udziału w i autorskim programie profilaktyczno - edukacyjnym promującym zdrowy styl życia.   Program wpisuje się w roczny program wychowawczo - profilaktyczny szkoły podstawowej w Białymbłocie oraz w program profilaktyczny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Brańszczyk. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi "Teraz My" we współpracy z Parafią Rzymskokatolicką w Długosiodle, z Parafią Rzymskokatolicką w Białymbłocie, Szkołą Podstawową w Białymbłocie. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w następujących formach zajęć:
          1) Blok kulinarny "Kulinarne kreacje",
          2) Blok sportowo-rekreacyjny
          3) Blok artystyczny
          4) Blok logicznego myślenia "Omnibus"
          5) Blok terapeutyczny - spotkania ze specjalistami
          Projekt współfinansowany ze środków Samorządu województwa Mazowieckiego

• SPID

• Uczestnicy trzyletniego projektu SPID z ogromnym zaangażowaniem rozwijają swoje pasje i talenty.  „Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego".
            #Mazowszepomaga,
            #MCPSpomaga,